Preču piegāde un atgriešana

Klientam ir iespēja izlēlēties sev piemērotāko pasūtījuma saņemšanas veidu:

Pieejamie piegādes veidi

Piegādes veids Cena, EUR Vidējais piegādes laiks
DPD paku skapis 3,00 1-3 darba dienas
DPD piegāde ar kurjeru 15,00 3-7 darba dienas
Saņemšana Brīvajā veikalā Ikšķilē, Rīgas ielā 175 Bez maksas 1 darba diena

 

Pasūtījumi kuru kopējā summa ir lielāka par 60 EUR (pēc atlaižu piemērošanas) tiek izsūtīti bez maksas, izmantojot DPD pakomātu pakalpojumu.

Pasūtījums tiek piegādāts Klientam, kurš norādīts Pasūtījumā, kā šī Pasūtījuma saņēmējs uz adresi, kura norādīta kā saņemšanas adrese. Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Klientam, pasta dienesta darbinieku vainas dēļ, Pārdevējs atlīdzina Klientam apmaksātās preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.

Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes nokavējumu, kas radies izvēlētā piegādātāja rīcības rezultātā, savlaicīgi nepiegādājot preces. Ja Klients Latvijas Republikā nav saņēmis savu pasūtījumu 20 dienu laikā no nosūtīšanas dienas, tas par šo faktu informē Pārdevēju, nosūtot informāciju uz pa e-pastu info@brivaisveikals.lv norādot sava pirkuma numuru un datumu.

Atteikšanās no pasūtījuma

Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats un oriģināls iesaiņojums un marķējums.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt atpakaļ no Klienta Preci, ja Prece netika atgriezta oriģinālā iesaiņojumā, iesaiņojums ir nopietni bojāts, ir manāmas lietošanas pazīmes.

Atgriežot Preci atpakaļ, Klients var saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Piegādes izmaksas no Pārdevēja puses tiek segtas tikai tādā gadījumā, ja Precei ir bijis rūpniecisks defekts. Ja izvēlēsieties saņemt atpakaļ samaksāto naudu, tā tiks pārskaitīta uz kontu, no kura tika veikts pirkums, 30 darba dienu laikā pēc preces saņemšanas atpakaļ pie Pārdevēja.